بهترین آموزش فروش؛ قطعی کردن را رایگان بیاموزید

بهترین آموزش فروش؛ قطعی کردن را رایگان بیاموزید

بهترین آموزش فروش؛ قطعی کردن را رایگان بیاموزید

Blog Article


مشتری باید درک کند که شما از ویژگی های محصول مورد نیاز او کاملا آگاه هستید و موفق شده اید محصولی را به او ارائه دهید که اگر بهترین نباشد، یکی از بهترین های بازار است.

ایده های فروش

توصیه ها کلید فروش و جذب مشتری هستند
توصیه ها کلید فروش هستند. آیا تا به حال محصولی را خریداری کرده اید و پس از خرید آن متوجه شوید که چه نوع کلاهی بر سر دارید؟ فقط یک بار برای شما پیش می آید که هنگام خرید به فروشنده شک کنید. این اتفاق برای همه مشتریان -حداقل یکبار- افتاده است و به همین دلیل است که همیشه شک دارند، چه در ایران و چه در هر جای دیگر دنیا.

باید به مشتری اطمینان دهید که این ترس و شک از بین خواهد رفت. به همین دلیل نحوه صحبت کردن و نحوه لباس پوشیدن شما مهم است. خوش بینی شما و سایر ویژگی هایی که در واقع ارزیابی مشتری از شخصیت و میزان صداقت شما را تعیین می کند، مهم است.

در این سفر به یکی از رستوران های تهران رفتم و دیدم خیلی شلوغ است. از این رستوران پرسیدم و گفتند اینجا همیشه همینطور است و همه آن را به دوستان و آشنایان خود تقدیم می کنند. این به معنای اجرای صحیح است.پاسخ به اعتراض مشتریان
توانایی پاسخگویی به اعتراضات مشتری یک مهارت بحث فروش موثر است. هر چه مشتریان بیشتر از شما بپرسند، باید علاقه بیشتری به پاسخ دادن به آنها داشته باشید، زیرا این سوال نشانه آن است که مشتری محصول شما را دوست دارد. وقتی جواب می دهید حق ندارید عصبانی شوید. اگر مشتری سوالی بپرسد و شما از بحث کنار بکشید، ضرر کردید، باید سوالات مشتریان خود را از قبل پیش بینی کنید و برای همه پاسخ مناسب تهیه کنید.

(Batra، راه های آسان برای داشتن یک شغل فروش مناسب)

فایل صوتی آموزشی: چگونه با مشتریان ناراضی و عصبانی برخورد کنیم؟

پخش کننده صدا

00:00
00:00

از کلیدهای بالا و پایین برای افزایش یا کاهش صدا استفاده کنید.
روش ارتباطی
مشتری از شما خرید نمی کند مگر اینکه احساس کند شما به او اهمیت می دهید. بسیار مهم است که مشتری هنگام صحبت با شما احساس امنیت کند. گفتگوی شما با مشتری باید ترس و تردید او را از بین ببرد. بنابراین پس از فروش خود رابطه خود را با هیچ یک از مشتریان قطع نکنید زیرا این ارتباط مشتریان بعدی را توصیه می کند.

برای یک فروشنده موفق، فروش فقط شروع یک رابطه است، نه پایان یک رابطه. محصولات مهم نیستند، ارتباط مهم است. پس روی اتصال تمرکز کنید.

ایجاد تاثیر بر مشتری بخش اصلی فروش است. در طول فرآیند فروش باید تعادل را حفظ کنید

ویدیوی زیر که از دوره آموزشی جامع نحوه تأثیرگذاری بر دیگران انتخاب شده است، بخشی از این موارد را نشان می دهد:


برای دیدن دوره کامل اینجا کلیک کنید.
تکنیک های فروش موفق
نهایی شدن فروش، آخرین و مهم ترین قسمت فروش است، یعنی وقتی مشتری آماده خرید است، نباید بگذارید کار به جایی برسد که خیلی خوب بگوید، حالا بروید فکر کنید و. . شما باید به گونه ای عمل کنید که مشتری فوراً تصمیم بگیرد. عملکرد شما در این زمان بسیار مهم است. تکنیک های زیادی برای نهایی کردن فروش وجود دارد که من برخی از آنها را به شما خواهم گفت.

تکنیک های بازاریابی چهره به چهره
1. تکنیک دعوت
ساده ترین تکنیک برای نهایی کردن فروش، دعوت از مشتری برای خرید است:

اگر این را دوست دارید، چرا آن را امتحان نکنید؟

اکثر مشتریان در شرف خرید هستند. در حین خرید، تجربیات بد خریدهای قبلی خود را به یاد می آورند. بعد می گویند نه، نیازی ندارم، نمی دانم. . .

یک فروشنده خوب هیچ فروشی را بدون دعوت از مشتری رها نمی کند.

تکنیک های فروش در بازاریابی حضوری
2. تکنیک جایگزینی
تکنیک های فروش بازاریابی: اگر مشتری بیش از یک انتخاب دارد و در انتخاب کدام یک مردد است، باید از مشتری بپرسید که کدام را دوست دارید؟ همه ما دوست داریم چند گزینه خوب برای انتخاب داشته باشیم. اما اگر فقط یک گزینه برای انتخاب وجود دارد، باید گزینه های جدیدی ایجاد کنید.

تکنیک های فروش فروش

3. تکنیک مراقبت
این حس بسیار خوشایند و خوبی برای مشتری است. نحوه استفاده از این تکنیک در نوع فروش به شما بستگی دارد. مشتریان حتی در آخرین لحظه خرید خود شک دارند. یعنی اگر به آنها اطمینان محمد جانبلاغی دهید که دلیلی برای نگرانی وجود ندارد و به همه چیز رسیدگی می کنید، خیالشان راحت می شود و قدم بزرگی به خرید نزدیک می کنند.4. تکنیک ثانویه
یکی دیگر از تکنیک های بازاریابی فروش، فناوری ثانویه است. اگر مشتری شما خریدار خودرو است، روی مشکل ثانویه خرید خودرو تمرکز کنید نه مشکل اصلی. مثلا به من بگو چه رنگی است، آن رنگ را دوست داری؟ رنگ یک عامل ثانویه است. ماهیت خود ماشین است، اما با این سوال شما فروش را تا آخر پیش می برید.

تکنیک های بازاریابی

5. تکنیک زاویه تیز
با این تکنیک بازاریابی، باید بر اساس مخالفت ها ادامه دهید.

مثلا مشتری

Report this page